Strona internetowa to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. W Kwant Studio tworzymy strony www, sklepy internetowe oraz aplikacje internetowe. Realizujemy projekty od zwykłych i prostych stron po zaawansowane technicznie i funkcjonalnie serwisy. W naszej pracy bazujemy na sprawdzonych aplikacjach jak Wordpress czy Drupal, które są intuicyjne i wygodne w użytkowaniu. Każdą stronę www wyposażamy w panel zarządzania treścią, umożliwiający samodzielne i łatwe edytowanie treści, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy. Bez względu na wybór platformy bazowej dostosowujemy oprogramowanie stron www do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy na bieżąco ze standardami webowymi, tworzymy responsywne interfejsy użytkownika. Jesteśmy w stanie zbudować aplikacje internetowe na dowolnym z popularnych systemów wykorzystując PHP5 lub PHP7, HTML5 oraz CSS3. Każda aplikacja tworzona jest zgodnie ze standardami poprawności składniowej i semantycznej W3C. Nasze strony www spełniają standardy SEO, dzięki czemu dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach internetowych. Dział programistyczny wspiera zespół grafików i copywriterów, dlatego nasza usługa jest kompleksowa, a strony internetowe zostają wyposażone w indywidualne projekty graficzne oraz profesjonalną redakcję treści. Tworzymy serwisy nowoczesne, funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie oraz przyjazne w użytkowaniu. W trakcie współpracy gwarantujemy pełen profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie, a finalnie – produkt najwyższej jakości, będący sprawnym oraz efektywnym narzędziem marketingowym, które z pewnością przyczyni się do rozwoju i sukcesu Twojej firmy!

Tworząc stronę internetową dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę:

  • Prosta strona www, tzw. one pager – charakteryzuje się tym, że całość informacji zawarta jest na jednej stronie. Strona internetowa wyposażona zostaje w indywidualny projekt graficzny oraz panel zarządzania treścią CMS.
  • Blog - strona www umożliwiająca publikację wpisów na dowolny temat, kategoryzację treści oraz zamieszczanie dodatkowych stron statystycznych.
  • Pełna strona www – zalety tej opcji to przede wszystkim dowolna liczba zakładek, nielimitowane wpisy oraz brak ograniczeń co do rodzajów zawartości. Panel CMS daje możliwość publikacji stron, artykułów, wpisów, galerii, slajderów itd.
  • Strona firmowa – strona internetowa z panelem CMS dostosowana wizualnie oraz funkcjonalnie do profilu działalności.
  • Strona portfolio - strona www przystosowana przede wszystkim do prezentacji oferty, funkcjonująca na bazie CMS oraz umożliwiająca publikację dowolnej liczby galerii.
  • Strona wydarzenia/imprezy – strona internetowa wyposażona w CMS z rozbudowanymi funkcjami zarządzania wydarzeniami, aktualnościami, harmonogramem imprezy, odliczaniem czasu do wydarzenia, galerią itp.
  • Strona z katalogiem produktów – strona www z możliwością prezentacji produktów, zawierająca katalog oraz karty produktów z cechami i atrybutami, wyposażona w panel zarządzania treścią.

Oprócz standardowych realizacji w Kwant Studio wykonujemy także aplikacje wykraczające poza ramy zwykłej strony www, tworząc między innymi systemy rezerwacji hotelowych czy zaawansowane katalogi motoryzacyjne.

Zapraszamy do współpracy!